Vasküler Lezyonlar


Tedaviler Banner

Vasküler Lezyonlar

Varis ve örümcek venler zayıflayan damar kapakçıklarından dolayı genişleyen ve gözle görülür hal alan damarlardır. Beautyform Medikal olarak önerdiğimiz vasküler tedaviler etkili, non-invaziv ve invaziv çözümler olup bu damarları kapatan ve görünümlerini azaltan veya yok eden teknolojilerdir. Cilt altındaki problemli damarları hedefleyen değişik teknolojiler kullanarak hastalarınıza pürüzsüz, temiz ve sorunsuz bir cilt ve özgüven kazandırılır. Tedaviler güvenli ve efektif olup, güvenilir ve uzun süreli sonuçlar sağlarlar.

Cihaz seçimi kılcal damarların genişliği, bölgesi ve yoğunluğuna göre bir veya bazı durumlarda ikili kombine cihazlar olabilmektedir.

Lazer ve ışık kaynaklı teknolojilerdeki gelişmeler vasküler cilt sorunlarını daha kolay tedavi edilebilir olmasını sağlamıştır.

Kılcal damar genişlemeleri, yanaklar, burun çevresi, alın, boyun ve göğüste sıklıkla görülmekle birlikte vücudun herhangi bir yerinde belirebilir.

İNon-invaziv tedaviler için sunduğumuz LP Nd-YAG, KTP, IPL ve Plasma Enerji çözümlerimizin dışında, varis problemlerinin tedavisi için sunduğumuz invaziv endoven lazer teknolojimiz robotik geri çekme ve radyal fiber özelliği ile dünyada rakipsizdir.

Non İnvaziv Çözümlerimiz:

  • 532nm KTP Lazer
  • 1064 nm Nd-Yag lazer
  • IPL (530nm, 560nm, 590nm, 640nm cut-off filtreli yoğun ışık kaynağı)

Tedavi Edilebilir Alanlar Nelerdir?

Kılcal damar tedavilerinde lazerin seçilmesi ve uygun dozda kullanılması çok önemlidir. Kliniğimizde kılcal damar genişlemeleri tedavisinde;

Lazer tedavisi sorunun türüne göre 1-3 seans tedavi gerektirebilir. Tedavi seans aralıkları 4-6 haftadır.


Benzer CİHAZLAR (3)