Lipolife
Lipolife Logo

Lipolife 1470 nm dalga boyunu kullanan özel bir lazer liposuction cihazıdır. Özel infüyon, suction ve otology yağ transfer ünitesi ile gerçek lazer liposuction ve yağ transferi yapan ilk ve tek sistemdir.

Tedavi Alanları

 • Vücut Şekillendirme
 • Selülit Tedavisi

Genel Bakış

Liposuction, Cilt Germe ve Yağ Dokusu Transferinde Tak – Kullan Komple Çözüm

Maksimum Performans, Maksimum Olanaklar - LipoLife 3G

LipoLife 3G, liposuction, cilt gerdirme ve yağ dokusu transferiişlemlerinin her aşamasında sunduğu eksiksiz ve hepsi bir arada çözümü ile cerrahi işlemleri kolaylaştırır. Çoklu yöntemleri kompakt, portatif ve düzenli bir sistem kapsamında birleştiren türünün ilk entegre çözümüdür.

Aynı anda lazer ve suction işlemleri süreci kolaylaştırmakta ve tedavi süresini kayda değer şekilde azaltırken, termal enerji ve benzersiz dairesel emisyon fiber'i etkili, homojen cilt gerdirmeyi mümkün kılmakta ve yüksek değerde sağlıklı yağ dokusunun toplanması başarılı ve anında yağ doku transferini mümkün kılmaktadır.

LipoLife 3G’nin sunduğu sessiz operasyon ve az yer kaplayan tasarımı, size liposuction uygulamalarını ayakta tedavi merkezlerinde, lokal anestezi ile arttırılmış güvenlik prosedürleriyle uygulama esnekliğini ve daha fazla hastanın rağbet etmesini sağlar. Kompakt tasarımı aynı zamanda hastanelerdeki ameliyathanelerdeki yığılmaları azaltırken daharahat çalışma ortamının oluşmasını sağlar.

LipoLife 3G, Alma Laser’in üçüncü kuşak liposuction teknolojisi olup maksimum güvenlik ve kliniksel olarak başarılı etkisi kanıtlanmıştır. Dünya çapında klinikler ve doktorlar tarafından tercih edilen elzem bir klinik uygulamasıdır.

Faydaları:

 • Optimal Klinik Sonuçlar için Yenilikçi, Entegre Teknolojiler
 • Azaltılmış Tedavi Süresi - Eşzamanlı Lazer ve Emme Uygulaması
 • Başarılı Yağ Dokusu Transferi için Gerekli Yüksek Değerde
 • Sağlıklı Yağ Hücresi
 • Kompakt, Portatif, Hepsi Bir Arada Sistem
 • Geliştirilmiş Cilt Germe
 • Maksimum Seviyede Hasta Güvenliği
 • Yüksek Yatırım Dönüşü, Ayakta Tedavi Çözümü

Lipolife Resim 1

Maksimum Performans, Maksimum Olanak - LipoLife3G

Vücudun tüm bölgeleri etkili bir şekilde LipoLife3G ile tedavi edilebilir. Bunlar, çene, yüz ve boyun gibi bilinen liposuction yöntemleri ile ulaşılması kolay olmayan bölgeleri ve de aynı zamanda kapsamlı yağ katmanlarının bulunduğu alanları da içermektedir. Buna ilave olarak, LipoLife 3G fibröz jinekomasti gibi özel tedavileri de basitleştirmektedir.

Tedaviler

Lipolife 3G aşağıda verilen işlemler için eksiksiz ve minimal invaziv çözümler sunmaktadır:

 1. Liposuction
 2. Cilt Germe
 3. Yağ Dokusu Transferi /Aşılama

En Gelişkin Teknoloji

LipoLife3G, 1470 nm diyot cihazı ve Alma Lasers’in son yenilikleri ile güçlendirilmiştir. Tumescent liposuction işlemlerinde hedeflenmiş yağın alımını minimum kanama, morarma ve daha az doktor uğraşısı ile daha kısa hasta nekahet süresine imkan sağlayan en son teknolojiyi getirmektedir.

Sistem, spesifik olarak yağ-su emilimini hedefleyen 1470 nm dalga boyu ile infiltrasyon ve suction işlemlerini kombine eder. Entegre kanül ve fiber'i sayesinde eşzamanlı lazer ve suction işlemleri yapar. Eşsiz AngelTM dairesel yayılım fiberi daha geniş ve eşit ısı emisyonu dağılımı ve de ısı kontrol kabiliyeti için tasarlanmıştır. Elde edilen sonuçlar; cilt sıkılaşmasında iyileşme, uygulama süresinde azalma, başarılı yağ transferi için yüksek seviyede yağ viyabilitesi ve üstün klinik sonuçlar.


El Aparatları:

Lipolife Resim 2

Cilt için Güvenli Özgün AngelTM Yayılım Fiberi:

LipoLife 3G, 360° açılık alanda enerji yayan Mercedes perfore- uç başlıklı kanüle entegre edilmiş özgün AngelTM dairesel emisyon fiberi içermektedir. Dairesel emisyon lazer uygulaması, yanık risklerinin azaltılması, enerjinin eşit olarak tüm tedavi edilecek alana dağıtılması, yağ hücrelerinin hızla alınması, daha fazla doku alanına hitap edilmesi ve daha hızlı tedaviye imkan vermesi gibi bir çok faydası olan düşük güçte yoğunluk yaklaşımıdır. Fiber'in dairesel emisyon modeli uygulama sırasında güvenli, homojen ve daha etkili bir cilt sıkılaştırma imkanı vermektedir.


Lipolife Resim 3

LipoSenseTM Isı Kontrol:

LipoLife3G, lazerli lipoliz, vücut şekillendirme ve ufak çaplı operasyonlar sırasında sürekli olarak deri altı ısısını takip eden kapalı devre, ısıya duyarlı bir kanüle sahiptir. Lazer enerjisi dokuya, hedeflenen ısıya ulaşıncaya ve kesin, eşit dağılımlı tedavi elde edilinceye kadar verilir.

Sezgisel software işlem için maksimum ısı limitinizi belirlemenizi sağlar. Şayet deri altı ısısı limiti aşarsa, sistem termal doku hasarını önlemek için otomatik olarak durur.

LipoSenseTM ısı kontrolü üst seviyede etkinlik ve güvenli sonuçlar veren, tam bir vücut şekillendirme işlemi uygulamanızı sağlar.


Lipolife Resim 5

Yüksek Seviyede Yağ Viyabiletesi ile Anında Yağ Transferi:

LipoLife3G, lazerli lipoliz, vücut şekillendirme ve ufak çaplı operasyonlar sırasında sürekli olarak deri altı ısısını takip eden kapalı devre, ısıya duyarlı bir kanüle sahiptir. Lazer enerjisi dokuya, hedeflenen ısıya ulaşıncaya ve kesin, eşit dağılımlı tedavi elde edilinceye kadar verilir.

Sezgisel software işlem için maksimum ısı limitinizi belirlemenizi sağlar. Şayet deri altı ısısı limiti aşarsa, sistem termal doku hasarını önlemek için otomatik olarak durur.

LipoSenseTM ısı kontrolü üst seviyede etkinlik ve güvenli sonuçlar veren, tam bir vücut şekillendirme işlemi uygulamanızı sağlar.


Lipolife Resim 5

Yüz Gerginleştirici Lipo Sızdırmaz Sonda:

LipoLife’ın lazer yardımlı yağ çekme işleminin cilt sıkılaştırıcı faydalarına ilave olarak, LipoLife3Gaynı zamanda özel olarak yüz ve boyun bölgelerinde cilt sıkılaştırma için tasarlanmış çok amaçlı düz lazer lifli kanül/sonda sunmaktadır. Lazer enerjisi direkt olarak derinin altına hipodermisin üst kısmına nazolabial katlar, gıdı ve boyun bölgeleri gibi sarkık derinin olduğu bölgelerin tedavisi için verilmektedir. Cilt sıkılaştırıcı sonda aynı zamanda yüz gerdirme operasyonu sonrası asimetrik veya sarkık kalmış derilerin toplanmasına yönelik de kullanılabilir.


Teknik Özellikler


Öncesi ve Sonrası


Medya ve Etkinlikler


LipoLife 3G Lazer Liposuction(Aspirasyon + İnfiltrasyon + Yağ Transferi)LipoLife 3G LipoSuction and Fat Grafting Animation


 • Lipolife Resim 5

  Dr GerhardSattler, Dermatolojist. Rosenpark Klinik, Darmstadt, Almanya

  LipoLife3G, doğrudan/anlık aşılama yapmamız için yüksek kalitede canlı yağ hücrelerini elde etmemize (yeniden kazanmamıza) hızlı ve kolay bir şekilde imkân sağlıyor. Yağ alma işlemleri ile eşsiz bütünleşmesi sistemi, total vücut şekillendirme işlemleri için kolaylık sunan ve üst seviyede etkili bir çözüm haline getiriyor.

 • Lipolife Resim 6

  Dr.AlexLevenberg, Plastik Cerrah. Tel-Aviv Sourasky Tıp Merkezi

  Alma tarafından sunulan yeni LipoLife sistem kliniğimde uygulanan Yağ Alma rutininde çığır açtı. Lazer ve emme uygulamalarını eşzamanlı olarak gerçekleştirmek tedavi süresinde kayda değer kısalma sağlarken, uygulamaların da daha az fiziki güç harcanarak yapılmasına imkan verdi. Kompakt olan sistem aynı zamanda ihtiyacımız olan tüm ekipman ve aksesuarları sunarak uygun koşullardan, rahatlıktan ödün vermeden yerden tasarruf etmemizi sağlıyor.

 • Lipolife Resim 7

  Dr Ayal Shapira, Plastik Cerrah.

  Alma'nın lazer fiber'i liposuction uygulamalarına entegre etmesi kliniğimde yeni tedavi alanlarına imkan sağladı. Eşsiz 360 derece tasarımı bana daha yüksek kontrol ve kesinlik sağlarken, dokuyla da daha fazla etkileşim sağlayarak azami yağ alımına ve eş zamanlı cilt gerdirmeye imkan veriyor.