Icoone Laser Med
Icoone Laser Med Logo

Icoone Lasermed Multi Mikro Alveolar Stimülasyon (M.M.A.S.) vakum teknolojisi ile beraber diyot lazer 915nm (Yağ dokusu) ve LED 650nm (cilt dokusu) teknolojilerini kullanır. Aynı anda iki başlık kullanılabilmektedir. Vücut şekillendirme, selülit, yüz uygulamaları (göz kapakları dahil), cerrahi öncesi ve sonrası kullanım, fizik tedavi, yanık ve skarlar, saç terapisi, dolaşımı artırma, lenfatik drenaj ve rahatlama gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Bayanlar için 30 adet, Erkekler için 24 adet hazır program vardır. Bunların dışında 16 adet hazır medikal/sağlık programı bulunmaktadır.

Tedavi Alanları

 • Cilt Çatlakları Tedavisi
 • Selülit Tedavisi
 • Anti-Aging Uygulaması
 • Sıkılaştırma ve Germe
 • Göğüs Kaldırma ve Toparlama
 • Popo Kaldırma ve Toparlama

ICOONE LASER MED CİHAZI

Patentli Roboderm ve Multi Mikro Alveolar Stimülasyon (M.M.A.S.) ile rakiplerinden (LPG, Velashape v.s.) çok farklıdır. TRM rulo teknolojisi ile cilde uygulama yüzeyinde %25 artış sağlanır. Hem rulolarda mikro seviyede hem de rulolar arasında makro seviyede cilt dokusuna stimülasyon sağlanır.

Roboderm® ve MMAS Teknolojisi

Özel Roboderm® patenti sayesinde, icoone® tamamen özelleştirilebilir cilt gençleştirme ve vücut yeniden şekillendirme tedavileri sunar. Roboderm®, Multi Micro Alveolar Stimülasyon (MMAS) uygulayan dünyadaki tek teknolojidir. Bu, icoone® el kısımlarında bulunan mikro uyarıcıların yüzeyinde bulunan mikro delikler aracılığıyla gerçekleştirilir.

Bu mikro uyarıcılar, ne kadar küçük olursa olsun cildin her alanını ve tüm yapısı boyunca hassas, hedeflenmiş, invazif olmayan bir şekilde, dakikada 21.600 mikro uyarım üreterek ileri ve geri yuvarlanır.

Icoone Laser Med Resim 1

Özellikle stimülasyon aynı anda 3 yüzeyde gerçekleşir:

 • 2 bağımsız motorize mikro uyarıcı aynı alan üzerinde aynı anda hareket eder, birbirini tamamlar ve dokuyu tonlama efektleriyle çalıştırır;
 • Mikro uyarıcılar arasında bulunan 1 merkezi oda, yağ birikintileri üzerinde daha derinlemesine çalışır.

Bu nedenle Roboderm Technology®, bugün piyasada bulunan diğer herhangi bir teknoloji veya cihaz tarafından sunulanların aksine, daha derin, daha verimli cilt stimülasyonu için stimülasyon yüzeyini üç katına çıkarır.

Üçlü emiş teknolojik özelliği, el aplikatörlerinin baskı uygulamaya gerek kalmadan kullanımını kolaylaştırır: Operatörler, hem daha hafif, hem daha doğal stimülasyon uygularlar, bu hem müşteriler için hoş bir deneyim, hem de operatörlerin yorgun olmasını engeller, her iki elini aynı anda kullanabilme özelliği son derece etkileyicidir . Son derece kolay kullanım sağlayan yenilikçi bir teknolojidir.


icoone®, subkutan dokuda bulunan mikrovakuollerin optimal uyarımı yoluyla 3 eşzamanlı eylem gerçekleştirir:

 • 1.DRENAJ
 • Sempatik sinir sistemini etkiler
 • Kılcal damarları etkiler
 • Lenfatik sistemi etkiler
 • Hücreler arası boşlukların drenajı
 • 2.SIKILAŞTIRICI EYLEM
 • Mekanoreseptörlerin uyarılması ve ardından yeni elastin ve kollajen üretimi
 • Fibroblastların uyarılması
 • 3.YENİDEN ŞEKİLLENDİRME EYLEMİ
 • Mekanoreseptörlerin uyarılması ve ardından yeni elastin ve kollajen üretimi
 • Fibroblastların uyarılması

icoone LaserMed

icoone LaserMed

Bu versiyon, mekanik stimülasyonun (Multi Micro Alveolar Stimulation) doku rejenerasyon etkilerini LED ve LASER ışık kaynaklarının hareketiyle birleştirerek hem estetik hem de rehabilitasyon açısından benzersiz sonuçlar elde ediyor.

LAZER ve LED, hücre zarlarının gözeneklerine etki ederek hücrelerin güç merkezleri olan mitokondrinin aktivasyonuna neden olur. Bu süreç hücre oksijenlenmesini iyileştirir, doku drenajını ve lipolizi uyarır.


LED (650nm) ile cildin gençleştirilmesi

650 nm dalga boyu, kolajen ve elastin üretimini uyararak hücre yenilenmesini destekler ve venöz ve lenfatik mikrosirkülasyonu iyileştirir. Ameliyat sonrası uygulamalar için doku iyileşmesini ve cildin daha iyi oksijenlenmesini sağlarken iltihabı, şişliği ve ağrıyı azaltır.

Vücudun LAZER (915nm) ile şekillendirilmesi

915 nm dalga boyu, yağ hücrelerini doğal metabolizmalarını (lipoliz) harekete geçirerek uyarır, böylece selüliti azaltır, vücudu sıkılaştırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur ve mikro sirkülasyonu önemli bir boşaltma etkisiyle kolaylaştırır.

Icoone Laser Med Resim 1

Icoone Laser Med Resim 1

Icoone Laser Med Resim 1

Icoone Laser Med Resim 1

Icoone Laser Med Resim 1

Garanti Sonuçlar

 • 25% Aktif stimülasyon yüzeyinde artış
 • 21,600 Dakikada mikrostimülasyona kadar

Avantajları

 1. Daha küçük ve daha kompakt
 2. Simetrik kullanım içi çift robomini
 3. Daha sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip yeni yazılım
 4. Işıklı logo ile yeni tasarım
 5. Daha kişiselleştirilmiş tedaviler için 4 yeni el parçası
 6. Çevirilen parçalar ve talimatlarla kullanıcı kılavuzu
 7. Daha fazla performanslı mikrostimülatörler
 8. Ergonomik el parçası tutucu
 9. Yüz ve el için yeni odak programları

Aksesuarlar

Robosolo

Robosolo

Yenilenen tasarımı ve 3,5 ”dokunmatik ekranı ile bu el aleti, birlikte veya ayrı olarak kullanılabilen LED ışık kaynakları ve LAZER içerir. El aleti özellikle vücudun geniş bölgelerindeki yağ birikintilerini hedef alır.

15.600 dakikada mikro uyarım

Robomini

Robomini İkizleri

Bunlar, dünyanın en küçük motorlu başlıklarıdır ve şimdi ikiz versiyonu da mevcuttur, özellikle küçük ve ulaşılması zor alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

14.400 dakikada mikro uyarım


Robotwins

Robotwins

icoone® simetrik stimülasyon sunan tek cihazdır ve iki başlık kullanılarak yarı zamanda iki kat etkili sonuçlar verir.

21.600 dakikada mikro uyarım

Robomicro

Robomicro

Daha da kişiselleştirilmiş bir tedavi için küçük, hassas alanlara hassas bir şekilde ulaşmak için özel olarak tasarlanmış 6 mikro el aleti seti.

13.200 'e kadar dakikada mikro uyarım

Teknik Özellikler


Icoone LaserMed mikrostimülasyon/dakika
Robo Solo (Led + Lazer) 15,600
Robo Twins 21,600
Robo Mini Twins 14,400
Robo Micro 13,200
Toplam 11 aplikatör başlık


Benzer CİHAZLAR (0)