İlerlemeye Başarıya Gelişmeye yeni bir yol.

Misyonumuz son derece basit; Hekimlerimizin ve estetik profesyonellerin borçsuz, nakit temelli bir iş yaratmalarını, geliştirmelerini ve yaşam kalitelerini arttırmalarını sağlamak. Sağlık ve estetik profesyonelleri olarak, sadece bir cihaz satın almak istemiyorsunuz. İşletmenize daha fazla başarı kazandırmak isterken, sadece hekimlik elinize dayalı olan gelir artışı istemiyorsunuz. İstediğiniz bir başarı çözümüdür. Bizimle ortaklık kurmak, bu çözüme yatırım yapmanız demektir.


Biz Kimiz?

1997 yılında kurulan firmamız, tescilli marka ismimiz olan BeautyformTM Medikal adıyla Estetik, Güzellik, Dermatoloji, Jinekoloji, Fizik Rehabilitasyon ve Ağrı Tedavisi alanında yenilikçi teknolojileri ilgili sektörlere kazandırmaktadır. Özellikle Lazer, IPL, HIFU, RF, Elektromanyetik ve Plazma teknolojileri alanında uzmanlaşmış olan firmamız uluslararası standartlara uygun olan FDA ve Medikal CE Sertifikalarına sahip olan teknolojilere yatırım yapmaktadır. Sektörel olarak kazandırdığımız her yenilikçi teknolojinin başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış, güvenilir, etkin ve kullanımı kolay olmasına titizlikle önem vermekteyiz. Bu özelliklerin dışında kullanıcılarımıza sunduğumuz teknolojilerin işletim maliyeti olmayan veya ekonomik olmasına özen göstermekteyiz. BeautyformTM Medikal pazarlama ve satışını yaptığı tüm teknoloji ve ürünlerin tek yetkili distribütörüdür.

Uluslararası ve ulusal fuar, kongre ve sempozyumlara katılarak sektörel destek sağlamaktayız.

BeautyformTM Estetik, Yaşam Bilimleri, Güzellik, Kozmetik, Wellness ve Fitness teknolojileri ve ürünlerine büyük yatırım yapan, alanlarında lider olan firmalar ile sinerji yaratmakta, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini sürekli geliştirmekte, etkinliğini ve kurumsal verimliliğini artırmaktadır. Temsilcisi olduğumuz firmalarla ortak amacımız FDA ve Medikal CE gibi yüksek standartlarda üretilen yenilikçi, özel isteklere cevap verebilen teknoloji ve ürünlerle Türkiye'de estetik, güzellik ve kozmetik alanlarında yeni ufuklar açabilmektir.


Bizim Hizmetlerimiz

Müşteri Desteği

BeautyformTM satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için kurumsal olarak kalite yönetim sistemine önem vermektedir. Temsilcisi olduğumuz ürünlerin kullanım alanları, kullanıcı eğitimi, uygulama, bakım ve onarım faaliyetleri, satış ve satış sonrası hizmetler için gerekli olan bilgi ve donanım için çalışanlarının ve müşterilerinin sürekli eğitilmesine büyük önem vermekteyiz.


Müşterilerimizin çeşitlilik gösteren gereksinim ve beklentilerini karşılayacak geniş kapsamlı ve müşteri odaklı ileri teknoloji çözümleri sunan, kullanıcı ve teknolojiyi buluştururken insan sağlığından ödün vermeyen BeautyformTM, sektördeki etkinlik alanını sürekli geliştirmekte ve artırmaktadır. Bu doğrultuda Eğitim, Pazarlama ve Teknik Servis alanında hizmet kalitesini üst seviyede tutmaktadır ve sürekli geliştirmektedir.

Eğitim - Beautyform Akademi

2017 yılı itibarı ile Beautyform Akademi adı altında ile Sürekli Eğitim ve Workshop - Seminer projemiz hayata geçmiştir. Amacımız kaliteli eğitim anlayışımızı daha sürekli ve bilimsel olarak müşterilerimize sağlamaktır.

Pazarlama

Satış Sonrası Destek programımız içinde Pazarlama önem verdiğimiz bir konudur. Cihazın müşterilere tanıtılması için eğitim, pazarlama araçları, opsiyonel olarak Sosyal Medya Yönetimi ve PR Hizmetleri sunmaktayız.

Teknik servis

BeautyformTM Medikal satışını yaptığı teknolojilerin garantisini vermekte, teknik servis hizmeti ve yedek parça ihtiyacı temin edilmektedir. Teknik servis ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak en önem verdiğimiz konuların başındadır.


Takımla Tanışın

Mazhar Gursoy Mazhar Gürsoy Yönetim Kurulu Başkanı 1947 Zonguldak Doğumlu. University of London, UK, Economics (BSc). University of London, UK, Management (PGDip). Facebook Instagram Linkedin
Erol Gursoy Erol Gürsoy Yönetim Kurulu Üyesi 1968 Londra Doğumlu. University of Wales, UK, Business Administration (BA Hons). University of Wales, UK, ELR Management (MSc) Facebook Instagram Linkedin
Övünç Gürsoy Yönetim Kurulu Üyesi 1976 Zonguldak Doğumlu. De Montfort University, UK, Business Studies (BA).
Facebook Twitter Linkedin