Elektro Manyetik Tedavi


Teknolojiler Banner

Elektro Manyetik Tedavi Nedir ?

“Elektro Manyetik Tedavi” vücudumuz için doğal ve hassas bir tedavi şekli olan manyetik alan etkileşimine dayanan yani girişimsel olmayan fiziksel bir tedavi metodudur. Bu doğal yöntem aynı anda bir çok hastalığın tedavisinde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Tedavinin doğal bir metod oluşu ve yan etkisinin olmaması, “Elektro Manyetik Tedavi”yi oldukça önemli kılmaktadır.

Fizik tedavi, psikiyatri, açık yaraları tedavisi ve estetik gibi geniş bir alanda başarıyla kullanılmaktadır.

Beautyform Medikal Elektro Manyetik Çözümü

Biodermogenesi Yöntemi (BiOne Cihazı) - Çatlak tedavisinin bilimsel olarak kanıtlanmış tek yöntemi olan Biodermogenesi, uluslararası olarak çatlak tedavi cihazı olarak anılmasına sebep olmuştur. Uygulama yapılan bölgede hücreleri bio- rejenerasyon yöntemiyle yeniler ve yapılandırır. En önemli özelliği hiçbir hasar vermeden vücudun kendi kendini yenilemesi ve onarmasını sağlamasıdır. Çatlak tedavisi dışında vücut, göğüs şekillendirme ve yaşlanma karşıtı tedaviye yönelik yüksek etkisi kanıtlanmıştır.

Elektro Manyetik Tedavi Endikasyonları

  • Cilt çatlakları
  • Sıkılaştırma ve germe
  • Göğüs Şekillendirme
  • Basen toparlama
  • Yüz Anti-Aging ve rejenerasyonu
  • Skarlar ve yanıklar

Elektro Manyetik Tedavi Seans Sayısı

Tedavi türüne göre farklılık gösterir. Çatlak tedavisinde erken dönemde 8-10 seanslık tedaviler yeterli olabili. Daha geç dönemlerde olan çatlaklarda 15-20 seanslık tedaviye ihtiyaç vardır. Bazı özel vakalarda 6 aylık dinlenme süresinden sonra ek seanslara gereksinim olabilir.