Çatlak Tedavisi


Tedaviler Banner

Çatlak Tedavisi

Kadınların en çok rahatsız oldukları sorunlardan biri olan rağmen çözümü zor olan rahatsızlıkların başında gelmektedir. çatlaklar, sahip olduklarında geçirmek için ellerinden geleni yapmalarına Özellikle güzelliğin en çok dışa vurulduğu yer olan cilt üzerinde meydana gelen çatlaklar kamufle edilememesi genel şikayetler arasındadır.

Cilt Çatlaklarından kurtulmak için Lazer, Altın İğne Tedavisi, Karboksi Terapi, Mezoterapi gibi birçok teknoloji ve teknikler vardır. Bu teknolojilerin bir çoğunu Beautyform Medikal olarak müşterilerimize sunmamıza rağmen dünyada hiçbir yöntem Biodermogenesi Yöntemi kadar çözüm üretememektedir.

Beautyform Medikal Cilt Çatlakları Çözümü

Beautyform Medikal olarak, Çatlak tedavisi için özellikle Biodermogenesi Yöntemini önermekteyiz. Eski veya yeni oluşmuş çatlaklarda kalıcı sonuç almak artık bu yöntemle mümkün olmaktadır.

  • Biodermogenesi Yöntemi: İleri derecede çatlak tedavisi, germe ve sıkılaştırma, anti-aging sağlayan Biodermogenesi Yöntemi, elektromanyetik dalgalar kullanarak çalışır. Uygulanan bölgelerde mitoz % 300 ile % 400 oranında artarak ciddi elastin içinde renk alma özelliği olan yeni melanosit hücreleri oluşturur. Çatlakların yeni veya eski olması tedaviyi etkilemez.

Beautyform Medikal olarak sunduğumuz Cilt Çatlak Tedavi çözümü, güvenli, sonuç odaklı ve neredeyse yan etkisiz olan tedavilerle vücudun tüm bölgelerinde azami sonuç verir.

Sıkça, çatlakların tedavi edilmesi mümkün değil ? gibi yorum ve sorularla karşılaşmaktayız. Uluslararası kabul edilmiş bilimsel çalışmalar sonucunda rahatlıkla şunu ifade etmek isteriz;

Biodermogenesi Cilt Çatlakları Tedavisi bilimselliği kanıtlanmış ilk ve mevcut olan tek yöntemdir. PUBMED ve birçok uluslararası geçerliliği olan kuruluşlarda yayınlanmış yayınları bulunmaktadır.

Tedavi Edilebilir Alanlar Nelerdir?

Vücutta çatlakların bulunduğu her bölge tedavi edilebilir. En sık tedavi edilen bölgeler;

  • Göğüsler
  • Kollar
  • Bel çevresi
  • Karın
  • Sırt
  • Kalça
  • Bacaklar

Seans Sayısı ve Aralıkları

Biodermogenesi Yöntemi yeni oluşmuş veya ince olan çatlaklarda genellikle 10 seans, eski, geniş ve derin çatlaklarda 20 seans uygulanmaktadır. Haftada 2 seans uygulanır. Her seans arası en az 48 saat olmak zorundadır. Maksimum haftada 3 seans yapılabilir

Cilt Çatlak Tedavi Sonuçlar

Çatlak tedavisinde sonuçlar bilimsel olarak ortalama %85 oranındadır. Müşteri memnuniyeti yüksek olacaktır.