2B Bio Regard

2B Bio Regard

2B Bio Beauty


Prensip

Göz ve dudak çevresini 2B Bio Peeling ajanlarının güçlü etkisine karşı korur. Göz çevresindeki deri, özellikle hassas olup gevşeme riskiyle daha fazla karşı karşıyadır. Sürekli hareket eden dudakların çevresinde ise dikey ve ince çizgiler oluşur. Çift fonksiyonlu bir tedavi olan 2B Bio Regard, gerilimi azaltarak cildi zaman ve çevrenin neden olduğu hasarlara karşı korur.

İçerik
  • Perflorodekalin: Ciltteki oksijen düzeyini arttıran bir etken maddedir. Hücre metabolizması daha fazla oksijenle beslendiğinde kolajen üretimini hızlandırır.
  • Elastin ve Amino Asitler: Onarıcı ve yenileyici etki.
  • Hidroksiprolisilan C® ve Askorbosilan konsantresi N®: Hücre zarlarının geçirgenliğini düzenleyerek anti-ödem etkisi sağlar.
  • Eksiproteinler: Epiderm dokularını nemlendirir ve yenileyici etki gösterir.
  • Greyfurt, Tavşan Memesi ve Askorbosilan konsantresi N: Tirosinin melanine dönüşmesini engellerken, serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı koyan ajanlardır.

Sonuçlar

Tüm yorgunluk izleri anında yok edilir ve göz kapakları düzelir. Torba ve mor halkalar azalır. Kırışıklıklar ve ince çizgiler, içerden doldurulmuşçasına düzleşir.

Nasıl kullanılır?

Göz ve dudak çevrenize sabah ve akşam parmak uçlarınızla hafifçe dokunarak uygulayın. Maske olarak da kullanılabilir: bu durumda daha kalın bir katmanı uygulayın, 5 dakika nüfuz etmesini bekleyin ve fazlalıkları pamuk yardımıyla alın.