2B Bio Beauty Cilt Bakımı ve Organik Peeling Ürün
2B Bio Beauty Cilt Bakımı ve Organik Peeling Logo

Peeling ürünümüzün avantajı, 100% Naturel olması böylelikle Dermatoloji kliniklerinde ve güzellik salonlarında rahatlıkla kullanılabilmesidir.

Sadece yüzeysel kalan diğer peeling uygulamaların aksine 2B BIO BEAUTY eksfoliyasyon sürecini tetikler. Kullanılan bütün katkı maddeleri NATUREL ve ORGANİK'tir. Yabancı maddeleri dışarı atan her organizma gibi, 2B BIO BEAUTY içindeki güçlü ve 100% naturel maddeler ile cildi stimüle ederek ölü hücrelerin cildi boğmasını engeller.

Kullanım Alanları

  • Cilt Bakımı
  • Peeling

Genel Bakış

2B BIO BEAUTY manuel olarak mikrodermabrazyon yapan bir üründür(cihaz gerektirmez). Bu abrazyon methodu yüz bölgesinde epidermiste bulunan, stratum corneum oluşturabilen, ölü hücreleri(corneocytes) ortadan kaldırmak için amaçlanmıştır. Sadece yüzeysel kalan Diğer peeling uygulamaların aksine 2B BIO BEAUTY eksfoliyasyon sürecini tetikler.

Deri derinlemesine arındırılır. Hücresel metabolizma tekrar aktive edilir, kırışıklıklar ve ince çizgiler içten takviye edilir. Genişlemiş gözenekler sıkılaşır, pigmentasyon azalır. Göz kamaştırıcı bir sonuç anında elde edilir. Yüzeysel cilt lekelerini ortadan kaldırır, genç ve parlak bir görünüm verir: sonuç açıkça görülebilir.

Tek uygulamada bile fark görülmesine rağmen en iyi sonuç 2 ay boyunca 2 haftada bir şeklinde yapılınca elde edilir. Senede 2 defa tekrarlanır.

Direkt güneş ışığından kaçının. Düzenli olarak 2B Defense(SPF 18) kullanın. Uygulamadan sonraki bir kaç gün saunalardan kaçının.

Mikrodermabrazyon, tüm cilt tipleri ve cilt tonları için kullanılabilir.

Hamilelikten 3 ay sonra, 2B BIO BEAUTY uygulanabilir.

İlk 5 ay'ın bitmesini bekleyip uygulama yapılabilir.


2B Bio Beauty Cilt Bakımı Ürünleri